You are currently viewing Linia do regranulacji tworzyw sztucznych

Linia do regranulacji tworzyw sztucznych

W dzisiejszych czasach dbałość o ochronę środowiska jest kluczową kwestią w produkcji i przetwarzaniu tworzyw sztucznych. Bardzo ważny jest proces recyklingu tworzyw sztucznych, w którym ze zużytych odpadów uzyskuje się ponownie zdolne do przetwarzania w procesach produkcji materiały w formie regranulatów. 

Otrzymany granulat jest podstawą wyjściową dla wielu różnych produktów. W zaawansowanym procesie technologicznym materiał wejściowy jest oczyszczony z wszelkich zanieczyszczeń tak aby spełniał wszelkie normy jakościowe.

Linie do regranulacji tworzyw sztucznych to zespół zautomatyzowanych urządzeń umożliwiających przetworzenie rozdrobnionego materiału wejściowego w produkt końcowy w postaci małych granulek. Zaawansowany proces regranulacji tworzyw sztucznych polega na poddaniu obrabianego materiału odpowiednim procesom fizycznym jak zagęszczanie, kompresja w wysokich temperaturach, chłodzenie, suszenie oraz rozdrabnianie. Budowa linii do regranulacji różni się w zależności od przetwarzanego materiału, stopnia jego zanieczyszczenia i wymaganych do osiągnięcia norm jakościowych produktu końcowego.

Firma Mar-Pack od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doradztwem w doborze najlepszego rozwiązania do regranulacji tworzyw sztucznych. W naszej ofercie znajdują się nowe oraz używane linie do regranulacji renomowanych firm.

Oferta linii do regranulacji tworzyw sztucznych.

Opakowania z folii – sklep internetowy